niedziela, 5 października 2014

Mieliśmy cudowne rodzinne wakacje na Majorce, zatrzymaliśmy się w malutkiej miejscowości Cala Ferrera zaraz obok miasteczka Cala D'Or na wschodnim wybrzeżu wyspy, około godziny drogi od lotniska w Palmie. Myślę, że wrzesień sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, tłumów nie było, pogoda cudowna i te owoce na drzewkach!


Plaża Cala Ferrera.Drzewko figowe obok plaży :) 


Człowiek owoc. Kilka razy dziennie na plaży nagle było słychać donośne : ananabananameloncoconout!!!!! Niestety nie uwieczniłam tego w jaki sposób w ciągy 30 sekund potrafił pokroić arbuza, rozłupać kokos i pokroić jego miąższ i to samo z ananasem... W dodoatku nie miał żadnych ran na dłoniach ;) Popyt na jego owoce był ogromny. 

Jeden dzień gorszej pogody i mina Antka odzwierciedlająca nasze nastroje :D 
Na plażę codziennie przypływało kilka katamaranów Star Fish, które oferowały rejs wzdłuż wybrzeża i podwodne widoki, przez ich przeszklone dno. Wybraliśmy się na jeden taki rejs.Odwiedziliśmy Safari Zoo Park. Safari można zwiedzać swoim autem, lub też specjalnym autobusem.


Musieliśmy również zaliczyć jakiś park wodny i padło na Aqualand. Fantastyczne atrakcje! 


Każdego wieczoru, po szaleństwach całego dnia, wybieraliśmy się na jakąś pyszną kolację i duuuuuuużo sangrii, a dzieciaki dalej szalały...3 komentarze:

sandra. Obsługiwane przez usługę Blogger.